+(977 1) 4257680 Contact: ayon@ayon.org

”Accountability Dialogue on Role of Local Elected Bodies and Youths in Disaster Risk Management” – Surkhet

 
” Accountability Dialogue on Role of Local Elected Bodies and Youths in Disaster Risk Management”  – Surkhet
Place : Birendranagar, Surkhet
Date : 30th August 2018

नेपाल युवा संस्था सञ्जाल (आयोन)ले कर्णाली प्रदेशमा विपद् जोखिम व्यवस्थापनका नीति र कार्यान्वयन विषयमा सरोकारवालाहरुसँग उत्तरदायित्व संवाद आयोजना गरेको छ । आयोन र मानबअधिकार तथा ग्रामीण वातावरण संरक्षण केन्द्र (हुरेक) नेपालले वीरेन्द्रनगरमा आयोजना गरेको उक्त संवाद कार्यक्रममा सहभागीहरुले जनप्रतिनिधिलाई विपद व्यवस्थापनको नीति के छ ? भन्ने प्रश्न गरेका थिए ।

कर्णाली प्रदेशका विभिन्न चुनौतिहरुमध्य विपद् व्यवस्थापन पनि एक रहेको युवाहरुको ठहर थियो ।

कार्यक्रममा सुर्खेतको बराहताल गाउँपालिकाका अध्यक्ष तेजबहादुर बस्नेतले तथा चिङ्गाड गाउँपालिकाका अध्यक्ष देवबहादुर चन्द र वीरेन्द्रनगर नगरपालिकाका वरिष्ठ अधिकृत प्रकाश पौडेल समेतले युवाका सवालको जवाफ दिए ।

पौडेलले वीरेन्द्रनगर नगरपालीकाको हरेक योजनाबाट प्रकोप व्यवस्थापनका लागि ५ प्रतिशत बजेट खर्च गर्ने योजना रहेको सुनाए ।

%d bloggers like this: